Etusivu Nihattulan nuorisoseura ry. Vuokratilat Kuvagalleria Historia Yhteystiedot

Nihattulan nuorisoseura ry.

Nuorisoseuran hallitus:
Puheenjohtaja Taina Koivulahti p.050-3661540 taina.koivulahti@gmail.com
Varapuheenjohtaja Vesa Valtanen p.044-3234061 vesa.valtanen@nettikirje.fi
Sihteeri Marja Palonen p.050-5924053 marja.palonen@gmail.com
Rahastonhoitaja Pia Virtanen p.044-2566388 pia.virtanen@luukku.com
Johtokunnan muita jäseniä:
Sirke Vahteristo p.050-3050135 sirke.vahteristo@hotmail.com
Aulis Virtanen p.044-2523701 virtanen.aulis@luukku.com
Sanna Virtanen p.044-0312841 sannavirt@gmail.com
Heikki Ravonius p.044-0123220
Talonmies Pia Virtanen p.044-2566388